Školský rok 2017/18

Noc v škole

Z piatka 15.6. na sobotu 16.6. 2018 sa najmladšie hlavičky nášho gymnázia bujaro zabávali až do skorých ranných hodín, a to dokonca v priestoroch školy!

Ako je to už u nás zvykom, na konci každého úmorného šk. roka si primáni spolu s pedagogickým dozorom a sextou vyskúšali prespať v gigantickej budove nášho gymnázia. Aj táto noc v škole sa, ako aj jej predchodkyne, niesla v konkrétnej tematike. Tradičného a veľmi obľúbeného Harryho Pottera vystriedala akčnejšia téma – Zombie apokalypsa. Program bol, ako inak, plný veľmi netradičných súťaží, pohybu a smiechu aj napriek morbídnej téme. Zombies zožali veľký úspech u nejedného detského srdiečka. Otázkou ostáva, či si noc v škole užila viac príma alebo samotní organizátori...

Dorota Považská, sexta

Komentáre:

"Myslím, že nám program vyšiel podľa predstáv a všetci sme sa spoločne zabavili. Či už deti, alebo aj my ako organizátori."

Zuzka Haviarová, sexta 

"Spánok bol omnoho kvalitnejší vzhľadom na lepšiu pripravenosť a minuloročné skúsenosti, kedy absentovala deka, ale stále je čo vylepšovať."

Samo Smerčiak, sexta

"Myslím si, že tak, ako po minulé roky sa akcia vydarila bez vážnejších problémov. Ako vždy, program bol tematicky spracovaný a veríme, že všetci si ho náramne užili."

Simonka Hazuchová, sexta

"Detváky sa pri všetkých súťažiach snažili uchrániť si svoj život pred mozgožravými zombíkmi a sme veľmi šťastní, že to všetci prežili!"

 

Kika Scigeľová, sexta

"Najdôležitejšie bolo, že nám prialo pekné počasie, a tak sme si mohli zopár súťaží užiť aj na čerstvom vzduchu. Mali sme naozaj bohatý program a deti si za snahu odniesli pekné ceny."

Sonka Lorenčíková, sexta 

"Program bol super. Najviac sa mi páčila nočná hra."

žiak prímy

"Páčilo sa mi to, zabavila som sa, ale na ďalší deň som dospávala 4 hodiny. No tie fazule boli hnusné. Inak v pohode. Disciplíny boli super."

žiačka prímy

 "Noc v škole sa mi veľmi páčila. Hry boli  super, až na tie fazule. Najviac sa mi páčil ten začiatok s tými zombíkmi. Bolo to super. Diskotéka bola úžasná."

žiačka prímy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Additional information