Školský rok 2016/17

Z olympiády s medailami

Minulý týždeň vo štvrtok a piatok sa v Trnave a jej okolí uskutočnila olympiáda stredoškolákov pod názvom Gaudeamus igitur. Našu školu reprezentovali študenti v atletike a volejbale. Naši športovci podali veľmi dobré výkony, ktoré sa odzrkadlili aj na ich umiestneniach.

V behu na 100 metrov získala Petra Močáryová 2. miesto a v behu na 200 metrov 3. miestoRomana Ošková sa v skoku do diaľky umiestnila na 3. mieste s dĺžkou 528 cm, čím vytvorila nový školský rekord. V štafete 4 x 100 m získali dievčatá striebornú medailu v zložení: Petra Močáryová, Romana Ošková, Romana Králiková a Michaela Nahálková. Aj švédska štafeta si zaslúžila striebornú medailu (400 m – Michal Kubovčík, 300 m – Michaela Nahálková, 200 m – Peter Hutník, 100 m – Romana Ošková). Vo vrhu guľou Tibor Grešo obsadil 5. priečku a rovnako sa umiestnila Králiková v skoku do výšky. V behu na 400 metrov skončila Nahálková na 6. mieste.

Volejbalisti sa oproti minulému roku posunuli o dve priečky vyššie a vybojovali celkovo 6. miesto v zostave: Marek Machovec, Zdenek Král, Michal Bohuš (II. B), Dávid Kučkovský (II. A), Andrej Gažo, Matej Mrázik (III. B), Adam Buvala (IV. B) a Tomáš Lizúch (IV. A). Ďakujeme aj volejbalovému klubu Rachmaninka LM za prípravné zápasy.

Všetkým našim reprezentantom gratulujeme!

Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Additional information