Členovia

2018/2019

Predseda: Romana Romančíková (Septima)

Podpredseda: Sarah Kováčiková (II. A)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima Michal Trnečka -
Sekunda Karolína Kubová Sabina Macková
Tercia Karin Hrošová Sofia Lacová
Kvarta Lukáš Hladký Nikola Majková
Kvinta Cyntia Janťáková Marek Laheye
Sexta Natália Kalinayová -
Septima Romana Romančíková Viktória Palovičová
Oktáva Michal Kubovčík -
I. A Karolína Frianová Michal Turčaník
I. B Melánia Göcsová Laura Štepitová
II. A Sarah Kováčiková -
II. B Peter Skusil -
III. A Katarína Mikulová Simona Tylková
III. B Katarína Húleková Jakub Didek
IV. A Dávid Kučkovský -
IV. B Lucia Jurkuliaková Michal Bohuš

 

2017/2018

Predseda: Michal Bohuš (III. B)

Podpredseda: Lucia Jurkuliaková (III. B)

Trieda: Zástupca: Náhradník:
Prima Damián Beňo Tereza Iris Tarabová
Sekunda Adam Droppa Karin Hrošová
Tercia Matej Droppa Linda Krnáčová
Kvarta Cyntia Janťáková Marek Laheye
Kvinta Natália Kalinayová Simona Matejková
Sexta Viktória Palovičová Romana Romančíková
Septima Veronika Kerekesová Radovan Toček
Oktáva Maximilián Molnár -
I. A Sarah Kováčiková Jakub Machovec
I. B Peter Skusil Andrej Šintaj
II. A Katarína Mikulová Simona Tylková
II. B Jakub Didek Katarína Húleková
III. A Dávid Kučkovský Jaroslav Kačmarčík
III. B Lucia Jurkuliaková Barbora Vítková
IV. A Alexandra Ostrowska Andrea Čabajová
IV. B Pavla Hricová -

 

2016/2017

Predseda: Michal Bohuš (II. B)

Podpredseda: Andrea Jurgošová (Septima)

Trieda: Zástupca: Náhradník:
Prima Adam Droppa Karin Hrošová
Sekunda Lukáš Hladký Katarína Gonšenicová
Tercia Marek Laheye Cyntia Janťáková
Kvarta Simona Matejková Natália Kalinayová
Kvinta Viktória Palovičová Romana Romančíková
Sexta Natália Pašková Matúš Prokop
Septima Andrea Jurgošová Lenka Harichová
I. A Zuzana Pavelicová Katarína Mikulová
I. B Jakub Didek Katarína Húleková
II. A Dávid Kučkovský Jaroslav Kačmarčík
II. B Lucia Jurkuliaková Barbora Vítková
III. A Alexandra Ostrowska Andrea Čabajová
III. B Pavla Hricová Klaudia Baranovičová
IV. A Bronislava Piovarčiová Zuzana Dyrčíková
IV. B Juraj Kozák Bronislava Dorušincová

2015/2016

Predseda: Juraj Kozák (III. B)

Podpredseda: ? (?)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima Katarína Gonšenicová -
Sekunda Cyntia Janťáková Marek Laheye
Tercia Simona Matejková Dominik Palkovič
Kvarta Romana Romančíková Viktória Palovičová
Kvinta Natália Pašková Matúš Prokop
Sexta Andrea Jurgošová Daniel Zvara
Oktáva Jakub Ábel -
I. A Dávid Kučkovský Paulína Lištiaková
I. B Michal Bohuš Marek Machovec
II. A Samuel Babic Michal Bartoš
II. B Pavla Hricová Klaudia Baranovičová
III. A Zuzana Dyrčíková Bronislava Piovarčiová
III. B Juraj Kozák Bronislava Dorušincová
IV. A Barbora Balážová Hana Lešťanová
IV. B Lea Krišandová Jana Cedzová
IV. C Matej Král Juraj Rakučiak

 

2007/2008 - 2014/2015

Neexistujú záznamy o členoch Žiackej školskej rady z dôvodu benevolentného prístupu k administratíve vtedajšieho predsedníctva Žiackej školskej rady.

2006/2007

Predseda: ? (?)

Podpredseda: ? (?)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima Michal Tomčík Radka Kočtúchová
Sekunda Laura Luníčková ?
Tercia Daniela Danková Patrícia Grešová
Kvarta Filip Dzuroška Michal Kukučka
Kvinta Patrícia Matzová Tatiana Machovcová
Sexta Erik Kutlík
Septima Juraj Mojžiš Michaela Komiňáková
Oktáva ? ?
I. A Zuzana Serdelová Aneta Dukaszová
I. B Michaela Holaňová Kristína Perončíková
I. C ? ?
II. A Pavlína Trnovská Martina Janičinová
II. B Michaela Šipeková Beáta Staroňová
II. C Jana Profantová ?
III. A Jana Chaloupková ?
III. B Veronika Poštarčíková Rastislav Devečka
III. C Matej Repa Daniela Bartošová
IV. A ? ?
IV. B Alžbeta Lozovská ?
IV. C Lukáš Dzuroška Martina Trnovská

 

2005/2006

Predseda: ? (?)

Podpredseda: ? (?)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima ? ?
Sekunda Naďa Kasprzyková ?
Tercia Filip Dzuroška Michal Kukučka
Kvarta Patrícia Matzová Matej Šajgalík
Kvinta Erik Kutlík ?
Sexta Juraj Mojžiš Veronika Baroková
Septima Jana Balušíková ?
Oktáva Anna Mária Kubovčíková Ján Blcháč
I. A ? ?
I. B Michaela Šipeková Beáta Staroňová
I. C Jana Profantová ?
II. A Andrea Foltová ?
II. B Paula Božíková Veronika Poštarčíková
II. C Matej Repa Daniela Bartošová
III. A Martin Medvec ?
III. B Alžbeta Lozovská ?
III. C Lukáš Dzuroška Martina Trnovská
IV. A Martina Húsková ?
IV. B Kristína Vyšná Barbora Klepáčová

 

2004/2005

Predseda: ? (?)

Podpredseda: ? (?)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima ? ?
Sekunda ? ?
Tercia Patrícia Matzová ?
Kvarta Barbora Stupková Erik Kutlík
Kvinta Juraj Mojžiš Veronika Baroková
Sexta Jana Balušíková Antonios Vlachou
Septima Lenka Veselovská  
Oktáva Matúš Stáňa Karolína Brosková
I. A Andrea Foltová ?
I. B Veronika Poštarčíková ?
I. C ? ?
II. A Radka Haladějová ?
II. B Zuzana Muziková Alžbeta Lozovská
II. C Lukáš Dzuroška Martina Trnovská
III. A Martina Húsková ?
III. B Kristína Vyšná Barbora Klepáčová
IV. A Jaroslava Durdiaková ?
IV. B ? ?
IV. C Jana Španková ?

 

2003/2004

Predseda: ? (?)

Podpredseda: ? (?)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima ? ?
Sekunda ? ?
Tercia Barbora Stupková ?
Kvarta Juraj Mojžiš ?
Kvinta Jana Balušíková Antonios Vlachou
Sexta Ján Blcháč ?
Septima Matúš Stáňa Karolína Brosková
Oktáva Andrea Nogeová Monika Vavricová
I. A Radka Haladějová ?
I. B Zuzana Muziková Alžbeta Lozovská
I. C Martina Trnovská Lukáš Dzuroška
II. A Martina Húsková Sylvia Wozniaková
II. B ? ?
III. A Jaroslava Durdiaková ?
III. B Laura Tomčíková ?
III. C Jana Španková ?
IV. A ? ?
IV. B ? ?
IV. C Miroslava Blažeková ?