Náboj Junior - 25. 11. 2016

          Dňa 25. 11. 2016 sa v našej škole uskutočnila matematicko-fyzikálna súťaž Náboj Junior. Ide o súťaž pre štvorčlenné tímy žiakov druhého stupňa základných škôl. Celá súťaž trvá 120 minút, počas ktorých sa tímy snažia vyriešiť čo najviac úloh. V súťaži si zmerali sily aj mladší žiaci našej školy, ktorí obhájili pekné tretie miesto. Výsledkovú listinu zo súťaže a o omnoho viac nájdete tu.

          Táto udalosť nebola len o súťažení. Istým spôsobom to bola aj skúša niektorých našich žiakov, ktorí Náboj na našej škole organizovali. Aj cez rôzne útrapy a problémy sa organizačnému tímu podarilo zvládnuť svoju prácu na jednotku a spokojní boli ako účastníci, tak aj organizátori. 

Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

(Za fotky ďakujeme Tomášovi Lizúchovi zo IV. A.)

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://joomla.gymlm.sk/images/Web/foto16-17/NabojJunior

Additional information